Catering dla dzieci

Wyjątkowy catering na wyjątkową okazję

Chrzciny, roczek, Komunia, przyjęcia urodzinowe – to niezwykle ważne wydarzenia zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Naturalnym jest więc fakt, że chcemy je odpowiednio celebrować. Najlepiej w towarzystwie naszych najbliższych i przy pysznym jedzeniu. 

Zorganizowanie takiej uroczystości może być dosyć stresujące ze względu na natłok kwestii, których trzeba przypilnować – im więcej gości, tym oczywiście większe przedsięwzięcie. Z przyjemnością wspomożemy Cię w przygotowaniach do tego wyjątkowego dnia.

Dostarczymy pod wskazany adres pyszny catering na chrzciny, roczek czy Komunię. Zdrowe i smaczne menu możesz skomponować samodzielnie lub wybrać jedną z naszych propozycji. Takie rozwiązanie oszczędzi Ci wielu zupełnie niepotrzebnych nerwów, a przyjęcie z pewnością będzie niezapomniane… i smakowite!

Sprawdzony catering na roczek

Pierwsze urodziny dziecka, to bardzo radosny dzień dla całej rodziny. Dlatego też wielu rodziców decyduje się na wyprawienie z tej okazji przyjęcia. Ważnym aspektem każdej tego typu uroczystości, obok wyboru miejsca oraz dekoracji, jest jedzenie. Niezbędne będą więc słodkie i słone przekąski, napoje, dania na ciepło no i rzecz jasna – pyszny tort dla małego jubilata. 

Jak to zwykle bywa, goście zapamiętają to wydarzenie w dużej mierze przez pryzmat zaserwowanego jedzenia. O ile w restauracji kwestia posiłków jest po stronie lokalu, tak w każdym innym miejscu, jest to kolejny obowiązek dla rodziców. 

Pozwól sobie pomóc i zamów catering na roczek swojego dziecka od Forest Catering. Przygotujemy zdrowe, apetyczne i estetycznie podane posiłki, które podkreślą odświętny charakter wydarzenia i zachwycą Twoich gości. 

Catering na uroczystości religijne

W pierwszych latach życia dziecka mają na ogół miejsce dwa niesamowite wydarzenia, które większość rodziców chce świętować  w należyty sposób. Mowa oczywiście o Chrzcie Świętym i Pierwszej Komunii Świętej. 

Organizując tak ważne uroczystości, chcemy, by wszystko było idealne i dopięte na ostatni guzik. Ponieważ główną osią takich spotkań jest zazwyczaj odświętny obiad, warto zadbać zarówno o doskonały smak wszystkich potraw, jak i estetykę ich podania. 

Catering na Chrzest i Komunię od Forest Catering to gwarancja udanego przyjęcia. Oferujemy szeroki wybór dań obiadowych, przekąsek, a także deserów i napojów. Dzięki temu komponujesz apetyczne menu na miarę swoich potrzeb. A jeśli nie masz na to wystarczająco czasu – zaproponujemy Ci, jeden w wielu sprawdzonych odświętnych wariantów.

Catering na urodziny dla dzieci

Organizacja przyjęcia urodzinowego dla dziecka może być dla rodziców niemałym wyczynem – trzeba pamiętać o zaproszeniach, dekoracjach, atrakcjach, no i oczywiście o zaplanowaniu menu, ponieważ nie od dziś wiadomo, że tańce i zabawy niezwykle wzmagają apetyt. 

Kwestia jedzenia może być jednak kłopotliwa, ponieważ dzieci bywają pod tym względem dość wymagające. Dodatkowym utrudnieniem może być też wiek gości – dzieci i dorośli mają na ogół odmienny gust. By zadowolić podniebienia wszystkich uczestników imprezy, niezależnie od ich wieku, warto więc postawić na profesjonalny catering urodzinowy. 

W naszej ofercie znajdują się zarówno dania na słodko jak i wytrawne. Szeroki wybór przekąsek, deserów, napojów, a także dań głównych umożliwia pełne spersonalizowanie urodzinowego menu. Wszystkie dania wchodzące w skład naszej oferty przygotowane są z najwyższej jakości składników oraz pod czujnym okiem ekspertów z dziedziny dietetyki. Dzięki temu możesz mieć pewność, że podajesz dzieciom zdrowe i smaczne posiłki, które dodadzą im energii do dalszej zabawy.


100%
zadowolenia

Realizujemy
zlecenia od
50 zł brutto

Potrawy przygotowywane są metodą ręczną z dostępnych w danym czasie produktów. Sposób serwowania zależy od okoliczności i oczekiwań Klienta. Wygląd potraw oraz sposób podania może różnić się od prezentowanego na zdjęciach