Catering okolicznościowy

Catering na stypę/konsolidację


Strata bliskiej osoby to niezwykle trudne wydarzenie. W naszych głowach przelewają się najróżniejsze emocje i każdy z nas radzi sobie tą sytuacją inaczej. Jednak niezależnie od samopoczucia, najbliższa rodzina zmarłego musi zmierzyć się z niezwykle przykrym obowiązkiem zorganizowania pogrzebu i bardzo często również stypy. 

W tym trudnym czasie możesz liczyć na naszą pomoc w kwestii organizacji stypy. Sytuacja sama w sobie jest nieprzyjemna i stresująca, dlatego warto skorzystać z profesjonalnej i niezawodnej firmy cateringowej, by nie dokładać sobie niepotrzebnych zmartwień. Przygotujemy smaczne i elegancko podane posiłki, które pozwolą uczcić pamięć zmarłego w należyty sposób. Oferujemy także wypożyczenie zastawy, obrusów oraz sprzętu grzewczego. 

Catering na imprezę


Urodziny, przeprowadzka, awans – każdy powód jest dobry, żeby świętować. Czasem nawet nie jest potrzebna żadna specjalna okazja. Nie obejdzie się za to bez najbliższych nam osób no i pysznego jedzenia. 

Nie masz czasu na gotowanie? Zapraszasz wielu gości i nie dasz rady sam wszystkiego przygotować? A może nie jest to po prostu Twoja mocna strona i nie chcesz dokładać sobie stresu? Nie ma problemu. Oddaj tę część przygotowań specjalistom. Niezależnie czy potrzebny Ci catering na parapetówkę, imprezę urodzinową, czy domówkę bez okazji – możesz na nas liczyć. 

Przygotujemy wyśmienity poczęstunek dopasowany do okazji, liczby gości i indywidualnych preferencji. W naszej ofercie znajdziesz dania na ciepło i na zimno, przekąski, desery i napoje. W zależności od potrzeb istnieje możliwość zamówienia dań typowo mięsnych, jak i wegetariańskich. 

Potrzebujesz zastawy, oświetlenia lub nagłośnienia. To i wiele więcej znajdziesz w naszej wypożyczalni. Wszystko zamówisz w jednym miejscu – wygodnie, bez stresu i w dowolnym momencie. 

Catering na różne okazje 

Forest Catering to firma z wieloletnim doświadczeniem. Uczestniczyliśmy w przygotowaniach do wielu różnego rodzaju imprez okolicznościowych.

Pokaźne grono zadowolonych klientów to najlepsze potwierdzenie wysokiej jakości świadczonych przez nas usług cateringowych. 

Oferujemy kompleksowe wsparcie gastronomiczne na każdą okazję. Bogata oferta cateringowa pozwala komponować spersonalizowane menu idealnie dopasowane do potrzeb naszych Klientów i specyfiki wydarzenia. Dbamy zarówno o smak naszych potraw, jak i ich estetyczny sposób podania. 

Nie ograniczamy się jednak jedynie do gotowania. Służymy pomocą w kwestii wypożyczania zastaw stołowych, dekoracji, krzeseł i stołów, a nawet oświetlenia czy nagłośnienia. Wiemy, że organizacja zarówno ważnych konferencji, jak i kameralnych spotkań w rodzinnym gronie, to zawsze pewnego rodzaju wyzwanie. Dlatego też chcemy jak najbardziej ułatwić naszym Klientom ten czas przygotowań. Wszystkie niezbędne sprzęty, dekoracje no i oczywiście pyszne jedzenie możesz wygodnie zamówić w jednym miejscu. Brzmi dobrze, prawda?


100%
zadowolenia

Realizujemy
zlecenia od
50 zł brutto

Potrawy przygotowywane są metodą ręczną z dostępnych w danym czasie produktów. Sposób serwowania zależy od okoliczności i oczekiwań Klienta. Wygląd potraw oraz sposób podania może różnić się od prezentowanego na zdjęciach