Catering na wesele

Można pokusić się o stwierdzenie, że ślub i towarzyszące mu wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Chcemy, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik i wypadło idealnie oraz by ten niezwykły dzień był miłym wspomnieniem zarówno dla pary młodej, jak i wszystkich zaproszonych gości. I choć w przypadku tradycyjnego wesela w lokalu w wielu kwestiach parę młodą odciąży obsługa, tak podczas organizowania alternatywnych uroczystości prawie wszystko trzeba przygotować samodzielnie, co może generować wiele stresu.

Catering na wesele w plenerze

W ostatnim czasie niezwykle zyskują na popularności śluby i wesela w plenerze. Trudno się temu dziwić – ślub na świeżym powietrzu i w pięknych okolicznościach przyrody to niezapomniane przeżycie zarówno dla pary młodej, jak i wszystkich świętujących z nią gości. 

Jak wiadomo, organizacja ślubu i wesela to ogromne przedsięwzięcie logistyczne, zwłaszcza w przypadku uroczystości plenerowych. Jednym z większych wyzwań stojących przed parą młodą jest kwestia zapewnienia gościom posiłków bez dostępu do kuchni. 

W takiej sytuacji najlepiej postawić na catering ślubny. Forest Catering oferuje szeroki wybór dań głównych i różnorodnych przekąsek. W zależności od potrzeb i preferencji młodej pary oraz ich gości, proponujemy zarówno opcje mięsne, jak i wegetariańskie. W naszej ofercie znajdują się również pyszne desery i napoje. 

Ślubne menu można skomponować samodzielnie lub skorzystać z naszych sprawdzonych propozycji. W obu przypadkach gwarantujemy niezapomniane doznania smakowe oraz estetyczny i niebanalny sposób podania.

Dodatkowy dzień świętowania – catering na poprawiny

Idealnym zwieńczeniem każdego przyjęcia ślubnego jest dzień poprawin. To świetna okazja, by spędzić jeszcze jeden dzień z bliskimi nam osobami, tym razem już na spokojnie, i odpocząć po nocy pełnej emocji i tańców. Nieocenione będzie oczywiście pyszne jedzenie, będące tłem do licznych rozmów przy rodzinnym stole. 

Zapewniamy apetyczny i świeży catering na poprawiny w formie obiadu lub szwedzkiego stołu, który pozwoli wszystkim zregenerować siły po jakże intensywnej nocy i postawi na nogi nawet najbardziej zmęczonych gości. 

Korzystamy jedynie z sezonowych produktów od sprawdzonych lokalnych dostawców, co determinuje niepowtarzalny smak i aromat wszystkich naszych potraw. 

Wypożyczalnia zastawy i sprzętu


Organizując imprezę plenerową trzeba pamiętać o odpowiedniej zastawie. Kieliszki, talerze czy sztućce to tylko jedna strona medalu. Jeśli chcemy zaserwować gościom ciepłe posiłki i napoje, należy wyposażyć się w sprzęty, takie jak warniki, podgrzewacze czy termosy. Większość osób nie dysponuje aż tak dużą zastawą stołową, a tym bardziej tego typu urządzeniami. 

Poza tym warto też przecież zapewnić gościom komfortowe warunki do jedzenia – stoły i wygodne krzesła – oraz zadbać o odpowiedni klimat, czyli oświetlenie i muzykę. Kupowanie wszystkich sprzętów specjalnie na tę okazję z pewnością nie jest opłacalne. Dlatego też najlepiej je wypożyczyć. 

W Forest Catering oferujemy wszystkie niezbędne elementy zastawy (talerze, bulionówki, szklanki, kieliszki, sztućce), sprzęt podgrzewający, jak i chłodzący, a także dekoracje, oświetlenie, nagłośnienie oraz meble i namioty. Wszystko czego potrzebujesz zamówisz w jednym miejscu i w niezwykle atrakcyjnej cenie.


100%
zadowolenia

Realizujemy
zlecenia od
50 zł brutto

Potrawy przygotowywane są metodą ręczną z dostępnych w danym czasie produktów. Sposób serwowania zależy od okoliczności i oczekiwań Klienta. Wygląd potraw oraz sposób podania może różnić się od prezentowanego na zdjęciach