Catering wigilijny

Święta Bożego Narodzenia to dla większości z nas czas niezwykle wyjątkowy i magiczny. To także czas wielopokoleniowych tradycji, a jedną z nich jest oparte na rodzinnych recepturach pyszne polskie jedzenie, bez którego święta nie byłyby tym samym. My uwielbiamy święta i świąteczne pyszności, dlatego przygotowaliśmy dla naszych Klientów atrakcyjną ofertę obejmującą catering wigilijny zarówno do domu, jak i dla firm, a także catering na Sylwestra. 

W gronie najbliższych – domowy catering wigilijny

Choć świąteczne dni to na ogół piękny i spokojny czas, przygotowania do nich mogą być nerwowe i mocno stresujące. Trzeba kupić wszystkie prezenty, a później je zapakować, przystroić choinkę, porządnie posprzątać no i oczywiście przygotować odpowiednio dużo jedzenia na trzydniową celebrację. 

Oszczędź sobie w tym roku tej świątecznej gorączki i przekaż nam część swoich obowiązków. Z ogromną przyjemnością przygotujemy tradycyjną świąteczną ucztę dla Ciebie, Twojej rodziny i przyjaciół. Ty w tym czasie na spokojnie zadbasz o resztę i nie usiądziesz  zmęczony do świątecznego stołu. 

Wigilijny barszcz z uszkami, domowe pierogi, pyszny karp – to tylko kilka z naszych wielu świątecznych propozycji. W naszej ofercie każdy znajdzie dla siebie coś smakowitego, bez czego nie wyobraża sobie Świąt Bożego Narodzenia. 

Celebruj piękne rodzinne chwile przy doskonałym jedzeniu ze świeżych lokalnych składników. Nasi doświadczeni kucharze każdego dnia tworzą niesamowite uczty dla podniebienia, ale nie tylko. Nasza filozofia zakłada również staranne estetyczne podanie każdego posiłku, zwłaszcza na tak wyjątkową okazję, jak Wigilia czy Boże Narodzenie.

Wszystkie świąteczne dania dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres. Przekażemy Ci także szczegółowe instrukcje ich podgrzania, by zachowały swój smak i aromat.

Catering wigilijny do pracy

Dużą część naszego czasu spędzamy w pracy. Dlatego też naturalnym zdaje się fakt, że chcemy wspólnie uczcić ten wyjątkowy świąteczny okres także ze współpracownikami. To dobry moment, by spędzić ze sobą trochę czasu w mniej formalnej atmosferze i podziękować sobie nawzajem za codzienny wysiłek wkładany we wspólną pracę. 

Wigilie firmowe cieszą się coraz większą popularnością. Nie obejdą się one oczywiście bez tradycyjnego świątecznego jedzenia. By oszczędzić pracownikom obowiązku przygotowania wszystkich dań, warto postawić na świąteczny catering od sprawdzonej firmy. 

Forest Catering przygotuje wyjątkowy wigilijny posiłek dla Twoich współpracowników – dopasowany do liczby biesiadników i ich upodobań. 

Oferujemy również wypożyczenie zastawy stołowej, obrusów, a nawet stołów, krzeseł i sprzętów grzewczych. 

Pysznie w nowy rok – catering na Sylwestra


Idealnym zwieńczeniem roku jest niezapomniana impreza sylwestrowa, którą zaczynamy żyć tuż po Świętach Bożego Narodzenia. Wiadomo, że takie wydarzenie nie obejdzie się bez dobrego jedzenia. 

Pyszne jedzenie (na zimno i na ciepło), niebanalne przekąski i ulubione napoje wprawią Ciebie i Twoich gości w szampański nastrój, dzięki czemu wejdziecie w nowy rok z masą pozytywnej energii. 

Zamów catering sylwestrowy od Forest Catering. Co zyskujesz? Smaczne i świeże dania, przekąski, desery i napoje. Dostawę pod wskazany adres. A także mnóstwo wolnego czasu na przygotowania do sylwestrowego świętowania. 

Jeśli zajdzie taka potrzeba, możesz wypożyczyć od nas cały niezbędny sprzęt – zastawę, stoły i krzesła, a także oświetlenie i nagłośnienie. Wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu. Wygodne, prawda?


100%
zadowolenia

Realizujemy
zlecenia od
50 zł brutto

Potrawy przygotowywane są metodą ręczną z dostępnych w danym czasie produktów. Sposób serwowania zależy od okoliczności i oczekiwań Klienta. Wygląd potraw oraz sposób podania może różnić się od prezentowanego na zdjęciach